کد خبر : ۵۰۲۰۸۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
توسعه نیروگاه‌های خورشیدی در اردکان

مقیم/معاون فرماندار اردکان با اشاره به توسعه صنعت پاک نیروگاه‌های خورشیدی در این شهرستان، از صدور ۱۰ مجوز ایجاد نیروگاه خورشیدی جدید در اردکان خبر داد.

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، مصطفی پوردهقان در بازدید از مراحل پایانی ساخت نیروگاه خورشیدی اردکان، از توجه این شهرستان به صنعت پاک تولید برق خورشیدی و صدور ۱۰ مجوز دیگر در این رابطه خبر داد.

وی با اشاره به این که این نیروگاه به عنوان اولین نیروگاه تولید برق خورشیدی در شهرستان اردکان به شمار می‌رود، اظهار کرد: این مجموعه اولین طرح تولید برق خورشیدی در شهرستان اردکان به ظرفیت ۱۰ مگاوات است که در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری رسمی خواهد رسید.

معاون اردکان از سرمایه‌گذاری مشترک ایران و آلمان در این طرح ارزشمند خبر داد و تصریح کرد: این نیروگاه برق خورشیدی با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال از سوی سرمایه‌گذار داخلی و تکنولوژی‌ یک شرکت آلمانی در اردکان به بهره‌برداری خواهد رسید.

پوردهقان با اشاره به توسعه صنعت پاک تولید برق خورشیدی، خاطر نشان کرد: مجوز ۱۰ نیروگاه خورشیدی دیگر نیز در شهرستان صادر شده است که به مرور زمان به بهره‌برداری خواهند رسید.م

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سرمایه گذار داخلی     |     بهره‌برداری     |     نیروگاه خورشیدی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi