کد خبر : ۵۳۶۰۶۹ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
قدرت رئیس جمهور و جدال میان قانونگذاران و دولتمردان در آمریکا

مقیم/موضوع قدرت رئیس جمهور در آمریکا و جدال میان قانونگذاران و دولتمردان این کشور بر سر تصمیمات سیاسی اشتباه از سوی دولت در برنامه این هفته «ما مردم» مورد واکاوی قرار می گیرد.

 

به گزارش مقیم ، این برنامه با نگاهی به تبعات درگیری های سیاسی میان نمایندگان کنگره و دولت آمریکا در زندگی و وضعیت اقتصادی مردم این کشور به تحلیل موضوع قدرت رئیس جمهور آمریکا و هنجارشکنی های وی و عبور از تمامی خط قرمزهای پیش روی یک رئیس جمهور می پردازد.

این برنامه همچنین با مروری بر تصمیمات اشتباه و بحث برانگیز ترامپ از آغاز ریاست جمهوری تاکنون، اهداف و خواسته های مدنظر ترامپ در پی گسترش قدرت و نظرات تحلیلگران و منتقدان ترامپ درخصوص رفتارهای وی را مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد داد.

نگاهی به روابط آمریکا با کشورهایی همچون کانادا، مکزیک، بریتانیا و آلمان، واکاوی تاثیرات ناشی از تصمیمات ترامپ بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 میلادی و مروری بر اقدامات ترامپ طی سال های اخیر که بدون اجازه کنگره صورت گرفته و عواقب آن برای آمریکا و مردم این کشور از دیگر موارد مورد گفت و گو در این برنامه خواهد بود.

رادنی مارتین مفسر سیاسی و کارمند سابق کنگره آمریکا و جی مایکل اسپرینگمن، سرکنسول اسبق آمریکا در جده کارشناسان مهمان برنامه این هفته «ما مردم» هستند.

«ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی شنبه 24 فروردین ساعت 21:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 00:05 بامداد، 08:00 و 19:00 و سه شنبه ساعت 04:00 روی آنتن خواهد رفت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پرس تی وی     |     ایالات متحده آمریکا     |     کنگره     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi