۶میلیون ایرانی خارج نشین یارانه می‌گیرند/برای مناظره آماده‌ هستیم

مقیم/رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها با بیان اینکه ایرانیان خارج از کشور یارانه دریافت می کنند، گفت: اگر دولت اطلاعاتی غیر از ما دارند، مناظره برگزار کنند.

۶میلیون ایرانی خارج نشین یارانه می‌گیرند/برای مناظره آماده‌ هستیم مقیم/رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها با بیان اینکه ایرانیان خارج از کشور یارانه دریافت می کنند، گفت: اگر دولت اطلاعاتی غیر از ما دارند، مناظره برگزار کنند.
اسناد نشان می‌دهد که ایرانیان خارج از کشور یارانه دریافت می‌کنند مقیم/رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها در واکنش به تکذیبیه سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: ما اسناد و مدارک یارانه بگیران خارج از کشور را در اختیار داریم.
آخرین وضعیت گزارش تحقیق وتفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها /تخلف دولت در پرداخت یارانه به ایرانیان خارج از کشور مقیم/کوچکی نژاد با اشاره به اتمام کار هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها، گفت: ما گزارش نهایی خود را آماده و به کمیسیون اقتصادی ارائه کرده ایم تا پس از تأیید و تصویب در این کمیسیون، جهت قرائت به صحن علنی مجلس ارائه شود.
مقامات گرجستان علت حوادث اخیر را بررسی نمایند مقیم/نایب‌رئیس فراکسیون امور ایرانیان خارج از کشور گفت: در ایران دید خیلی خوب و مثبتی نسبت به گرجستان وجود دارد و علت سفر زیاد ایرانیان به این کشور هم نشانه این نگاه مثبت است و زمینه های زیادی برای گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری میان دو کشور وجود دارد.
ایرانیان خارج از کشور را بدون تنگ‌نظری به آغوش میهن بازگردانیم مقیم/یک نماینده مردم شیراز گفت: حرف های همدیگر را بشنویم، ولی بدانیم که مهم‌ترین تهدید برای امنیت ملی مناقشات داخلی است، در شرایط پیچیده و خطرناک امروز هنوز عده ای خود را فراتر از قانون دانسته و فراتر از قانون عمل می کنند، عده ای برای نان و آب و منافع فردی و جناحی به دنبال تقابل با دنیا و گل آلود نمودن اوضاع هستند.
طرح مجلس برای جذب سرمایه‌های ایرانیان خارج از کشور و دوتابعیتی‌ها مقیم/رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس از تهیه و تدوین طرح اصلاح ماده ۹۸۹ قانون مدنی درخصوص ایرانیان خارج از کشور و دوتابعیتی ها در کمیته روابط خارجی این کمیسیون خبرداد.
اقامت تابعیت مضاعف جرم نیست مقیم حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفته است که اقامت تابعیت مضاعف جرم نیست
بازنشستگی ۶۰ سفیر ایران در دولت دوازدهم مقیم/ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ۶۰ سفیر و ۱۵ الی ۱۶ استاندار بازنشسته اند و از ۹ معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت، ۵ نفر از آنها بازنشسته اند.
رفع کدام مانع به رشد جذب سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج کمک می کند؟ مقیم/عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،گفت:مشکل انتقال ارز ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در داخل باید حل شود.
تشکیل کمیته‌ای برای بررسی مقررات اعزام فرهنگیان به خارج از کشور مقیم/عضو کمیسیون آموزش مجلس از تشکیل کمیته ای برای تهیه گزارش ماده ۲۳۶ آیین نامه از مقررات مرتبط با اعزام فرهنگیان به خارج از کشور خبر داد.
پربیننده ترین
پربحث ترین

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi