۶میلیون ایرانی خارج نشین یارانه می‌گیرند/برای مناظره آماده‌ هستیم

مقیم/رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها با بیان اینکه ایرانیان خارج از کشور یارانه دریافت می کنند، گفت: اگر دولت اطلاعاتی غیر از ما دارند، مناظره برگزار کنند.

دیپلماسی پارلمانی فضاسازی رسانه ای علیه ایران را خنثی می کند مقیم/علیرضا سلیمی درباره دستاوردهای سفر اعضای فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور به آلمان اظهار داشت: دیپلماسی فعال پارلمانی می تواند فضاسازی های رسانه ای علیه ایران را خنثی کند و به بسیاری از شبهاتی که در ذهن مسئولان خارجی ناشی از تبلیغات سوء غربی ها نقش بسته پاسخ دهد.
رسیدگی به مشکلات دانشجویان مقیم خارج از کشور مقیم/ نسشت صمیمی با حضورحجت السلام علیرضا سلیمی رئیس و دکتر علی اکبر کریمی نائب رئیس و جبار کوچکی نژاد از اعضای فراکسیون ایرانیان خارج از کشور در برلین آلمان برگزار گردید.
۶میلیون ایرانی خارج نشین یارانه می‌گیرند/برای مناظره آماده‌ هستیم مقیم/رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها با بیان اینکه ایرانیان خارج از کشور یارانه دریافت می کنند، گفت: اگر دولت اطلاعاتی غیر از ما دارند، مناظره برگزار کنند.
اسناد نشان می‌دهد که ایرانیان خارج از کشور یارانه دریافت می‌کنند مقیم/رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها در واکنش به تکذیبیه سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: ما اسناد و مدارک یارانه بگیران خارج از کشور را در اختیار داریم.
آخرین وضعیت گزارش تحقیق وتفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها /تخلف دولت در پرداخت یارانه به ایرانیان خارج از کشور مقیم/کوچکی نژاد با اشاره به اتمام کار هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها، گفت: ما گزارش نهایی خود را آماده و به کمیسیون اقتصادی ارائه کرده ایم تا پس از تأیید و تصویب در این کمیسیون، جهت قرائت به صحن علنی مجلس ارائه شود.
مقامات گرجستان علت حوادث اخیر را بررسی نمایند مقیم/نایب‌رئیس فراکسیون امور ایرانیان خارج از کشور گفت: در ایران دید خیلی خوب و مثبتی نسبت به گرجستان وجود دارد و علت سفر زیاد ایرانیان به این کشور هم نشانه این نگاه مثبت است و زمینه های زیادی برای گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری میان دو کشور وجود دارد.
ایرانیان خارج از کشور را بدون تنگ‌نظری به آغوش میهن بازگردانیم مقیم/یک نماینده مردم شیراز گفت: حرف های همدیگر را بشنویم، ولی بدانیم که مهم‌ترین تهدید برای امنیت ملی مناقشات داخلی است، در شرایط پیچیده و خطرناک امروز هنوز عده ای خود را فراتر از قانون دانسته و فراتر از قانون عمل می کنند، عده ای برای نان و آب و منافع فردی و جناحی به دنبال تقابل با دنیا و گل آلود نمودن اوضاع هستند.
طرح مجلس برای جذب سرمایه‌های ایرانیان خارج از کشور و دوتابعیتی‌ها مقیم/رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس از تهیه و تدوین طرح اصلاح ماده ۹۸۹ قانون مدنی درخصوص ایرانیان خارج از کشور و دوتابعیتی ها در کمیته روابط خارجی این کمیسیون خبرداد.
اقامت تابعیت مضاعف جرم نیست مقیم حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفته است که اقامت تابعیت مضاعف جرم نیست
بازنشستگی ۶۰ سفیر ایران در دولت دوازدهم مقیم/ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ۶۰ سفیر و ۱۵ الی ۱۶ استاندار بازنشسته اند و از ۹ معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت، ۵ نفر از آنها بازنشسته اند.
پربیننده ترین
پربحث ترین

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi